Bahçelievler Şeyh Zayed Çocuk Yuvası

Yazar
Tarih: Mart 4, 2013
1__
Bahçelievler Şeyh Zayed Çocuk Yuvası’nda çocukların spor faaliyetlerini yürütebilmeleri için derneğimiz tarafından yaptırılan spor salonunun açılışı dernek başkanımız Ahmet Taş, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu’ nun eşi Gül Mutlu ve Şeyh Zayed Çocuk yuvası Müdürü Emel Alanyalıoğlu tarafından yapılmıştır.
Açılışa, Gönül Yıldızları derneği başkanı Ahmet Taş’ın yanı sıra Başkan Yardımcısı Erdoğan Şahin, yönetim kurulu üyemiz Selahattin Harputlu ve genel koordinatörümüz Cengiz Baş katılmıştır.
Çocukların ruhsal gelişimi kadar Fiziksel gelişiminin de oldukça önemli olduğunun bilincinde olan derneğimiz spor salonunda, çocukların Fiziksel hareketlerini rahatça gerçekleştirebilmeleri için duvarların özel bir süngerle kaplamış, bu sayede meydana gelebilecek kazalar için önlem alınmıştır.

İstanbul valisinin eşi Gül Mutlu konuşmasında, çocuklarımızın yaşam kalitesini yükselterek yetişmelerini sağlamak amacıyla, yıllardır sürdürülen bu hizmet yürüyüşünde her zaman yardıma hazır olan dernek başkanımız Ahmet Taş’a teşekkür etmiş onu bir plaketle onurlandırmıştır.